Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gotów służyć Polakom - Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny z III jesteście zajefajne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gotów służyć Polakom - Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę mnie nie było. Co tam w sprawie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę mnie nie było. Co tam w sprawie ?
Idź do kiosku - każda wczorajsza gazeta "pisze" o sprawie - jakbyś zresztą nie wiedział ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozywają nauczycieli którzy zrobili niesłuszną aferę. Teraz oni się będą tłumaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozywają nauczycieli którzy zrobili niesłuszną aferę. Teraz oni się będą tłumaczyć.
Po pierwsze - nikt nie pozywa nauczycieli.   Po drugie - "afera" nie jest niesłuszna, bo jakoś Rzecznik skierował sprawę do KOMISJI DYSCYPLINARNEJ, gdyż dopatrzył się słusznych zarzutów w stosunku do pani Elak.   Po trzecie - znowu próbujesz robić jakąś dziwną zasłonę dymną i nawalać na nauczycieli? Zajmij się lepiej Elakową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Pozywają nauczycieli którzy zrobili niesłuszną aferę. Teraz oni się będą tłumaczyć.
  tonący brzytwy się chwyta pani haniu! hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozin się juz zwalnia. Czekamy na następne panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku nauczycieli będzie miało zarzuty... Nasza dyrektor niedługo wróci z niesłusznymi zarzutami, jednak wróci. I jak dalej. Nikogo nie uderzyła. Nie cierpi alkoholu. Jest wierząca. Nie pali tytoniu. Jest śliczna. To was boli. A te zarzuty to wasza desperacja i agonia. A za naganę moze mieć każdy. I za go się nie zwalnia z pracy. Ale inteligentni oskarżyciele. Po studiach 5 stopnia. To studia kosmiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Juz się boją i szukają sensacji. Moje dziecko chce zmienić szkolę i uczęszczać do Stawu. Sorki od czerwca przepisuję moją córkę. Chyba ze nauczycielka pani J. będzie zmieniona na inną kompetentną i życzliwą panią z nauczania początkowego. A tej pani tego brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu się zaczęło... Już, Święta minęły, komunia przyjęta, to znowu można ludziom wrzucać i grzeszyć? Znowu nawalanka na nauczycieli, znowu jakies wymysły?    Czy wy - nazwę was po prostu "Elakowi ludzie" - nie możecie sie po prostu przymknąć i czekać, aż Prokurator, Komisja Dyscyplinarna i inni wydadzą oświadczenie odnośnie pani Elak? Musicie robić zamieszanie i dymy i nawać na szkołę, nauczycieli i cały świat wokół? Biedni wy wszyscy jesteście - maluczcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gotów służyć Polakom - Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku nauczycieli będzie miało zarzuty... Nasza dyrektor niedługo wróci z niesłusznymi zarzutami, jednak wróci. I jak dalej. Nikogo nie uderzyła. Nie cierpi alkoholu. Jest wierząca. Nie pali tytoniu. Jest śliczna. To was boli. A te zarzuty to wasza desperacja i agonia. A za naganę moze mieć każdy. I za go się nie zwalnia z pracy. Ale inteligentni oskarżyciele. Po studiach 5 stopnia. To studia kosmiczne
LALUNIA POWINNA MIEC NAGANE ZA BICIE UCZNIOW ZESZYTAMI HAHAHAHAHAHAHAHHAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LALUNIA POWINNA MIEC NAGANE ZA BICIE UCZNIOW ZESZYTAMI HAHAHAHAHAHAHAHHAA
No przecież lalunia jest zawieszona, to nikogo na szczęście już bić nie musi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież lalunia jest zawieszona, to nikogo na szczęście już bić nie musi :)
JUREK SZATANICA NAZWALA SIE LALUNIA NIEDOROZWOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUREK SZATANICA NAZWALA SIE LALUNIA NIEDOROZWOJU
Powiem ci, że albo bierzesz jakieś prochy, albo pijesz, albo masz jakies zaburzenia... Piszesz jak pokręcony i byle jakie zdanie potrafi wyprowadzić cię z równowagi. Całkiem, jak zawieszoną panią Elak. Moze pokrewieństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem ci, że albo bierzesz jakieś prochy, albo pijesz, albo masz jakies zaburzenia... Piszesz jak pokręcony i byle jakie zdanie potrafi wyprowadzić cię z równowagi. Całkiem, jak zawieszoną panią Elak. Moze pokrewieństwo?
Nie wyprowadza, ale nienawidze takich jelopow ktorzy mysla ze zwojuja swiat jak Kaminska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyprowadza, ale nienawidze takich jelopow ktorzy mysla ze zwojuja swiat jak Kaminska
Jak nie jak tak :) Tylko nie potrafisz się przyznać dzieciaczku. Jakby cię to nie wyprowadzałoz równowagi, to byś tak ludzi nie wyzywał jełopku jeden :)   No a skoro masz takie podejście do tematu, to elakowej musisz chyba nienawidzić z całego serca - bo ta to dopiero chciała zawojować swiat, a jak na razie to zawojowała czołówki chełmskich gazet, w negatywnym świetle zresztą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...